ग्लोबल आइएमई बैंकले गर्‍यो क्रिकेटर दिपेन्द्र सिंह ऐरीलाई प्रायोजन

ग्लोबल आइएमई बैंकले गर्‍यो क्रिकेटर दिपेन्द्र सिंह ऐरीलाई प्रायोजन
काठमाडौं। ग्लोबल आइएमई बैंक लिमिटेडले आफ्नो एघारौं वार्षिक उत्सवको अवसर पारेर नेपालको क्रिकेट खेलमा महत्वपूर्ण योगदान पुर्‍याएका नेपाली राष्ट्रिय टिमका सदस्य एंव अन्डर नाइन्टिन टिमका कप्तान दिपेन्द सिंह ऐरीलाई १ वर्षकोलागि प्रायोजन गरेको छ। ग्लोबल आइएमई बैंकको रजिष्टर्ड कार्यालय कमलादीमा आयोजित एक समारोहका विच बैंकले ऐरीलाई प्रायोजन गरेको घोषणा गरेको हो। प्रायोजन पछि बैंकले ऐरीलाई एक वर्षका लागि रु ४ लाख प्रदान गर्नेछ।

बिहिबार ग्लोबल आइएमई बैंक लिमिटेडको कार्यालयमा आयोजित कार्यक्रममा बोल्दै ग्लोबल आइएमई बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत जनक शर्मा पौड्यालले बैंकले नेपालको क्रिकेट खेल र खेलाडीलाई प्रोत्साहन गर्ने उद्धेश्यले नेपाली क्रिकेट टिमका सदस्य दिपेन्द्र सिंह ऐरीलाई सम्मान गरेको बताए। उनले नेपाली क्रिकेट टोलीले नामिबियामा भएको विश्व क्रिकेट लिग डिभिजन २ मा गरेको उल्लेखनीय प्रदर्शनको प्रसंशा गर्दै आउँदो विश्वकपको लागि हुने क्वालिफायर्सका लागि शुभकामना र अग्रिम बधाई पनि व्यक्त गरे।

समारोहमा क्रिकेट खेलाडी ऐरीले बैंकले आफुप्रति देखाएको सम्मानले आफु उत्साहित भएको र भविष्यमा अझ राम्रो खेल्नको लागि अझ बढि प्रेरणा मिलेको बताए।

सोहि समारोहमा नेपाली क्रिकेट टोलीका कप्तान पारस खड्काले नेपाली क्रिकेटप्रति कर्पोरेट हाउसहरुले देखाएको सम्मानले आफुहरुलाई थप उर्जा प्रदान गरेको बताउँदै आगामी दिनमा पनि नेपाली खेलाडीहरुलाई माया र सम्मानको अपेक्षा व्यक्त गरे। साथै उनले दिपेन्द्र सिंह ऐरीलाई ग्लोबल आइएमई बैंकले गरेको प्रायोजनप्रति खुशी व्यक्त गरे।