नयाँ मन्त्रीहरूविरुद्ध बालेनको व्यंग्य: स्वास्थ्य मन्त्रालयका भाइले भनेको कुरा गलत होस्

नयाँ मन्त्रीहरूविरुद्ध बालेनको व्यंग्य: स्वास्थ्य मन्त्रालयका भाइले भनेको कुरा गलत होस्

काठमाडाैं । केन्द्रीय सरकार र नेताविरुद्ध बारम्बार कटाक्ष गरिरहने काठमाडौँ महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र (बालेन) शाहले नयाँ मन्त्रीहरूलाई पनि व्यंग्य गरेका छन्। उनले स्वास्थ्य मन्त्रालयमा भएका एकजना डाक्टरले भनेको भन्दै नयाँ मन्त्रीहरूबारे टिप्पणी गरेका हुन्।
साथै उनले आफूले सुनेको कुरा गलत होस् पनि भनेका छन्।

‘नयाँ मन्त्रीज्यूहरूले सबै पुरानो फाइल खोल्दै हुनुहुन्छ रे, टाइम कम छ, हिसाबकिताब गरेर गोजी भरेर निस्किनु पर्ने छ रे, सरकार जति दिन टिक्छ’, मेयर बालेनले सामाजिक सञ्जालमा लेखेका छन्, ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयमा भएको एउटा भाइ डाक्टरसा’बको कुरा ! मैले सुनेको कुरा गलत होस्। म आशावादी छु सरकारप्रति।’

मेयर बालेनले स्वास्थ्यमन्त्रीलाई नै व्यंग्य गर्न खोजेका हुन् भनेचाहिँ अहिले स्वास्थ्यमन्त्री जसपा अध्यक्ष उपेन्द्र यादव छन्। सबै नयाँ मन्त्रीविरुद्ध नै उनको कटाक्ष हो भने चाहिँ यही फागुन २१ गते एमाले–रास्वपासहितको नयाँ गठबन्धन बनेपछि नयाँ मन्त्री अरू पनि छन्।