वैदेशिक रोजगारीमा मलेसिया गएर ज्यान गुमाएका नेपालीको शव काठमाडौं ल्याइयो

  • 31
    Shares
वैदेशिक रोजगारीमा मलेसिया गएर ज्यान गुमाएका नेपालीको शव काठमाडौं ल्याइयो

काठमाडौं, १० माघ । वैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा मलेसिया गएर विभिन्न कारणले ज्यान गुमाएका नेपालीहरुको शव काठमाडौं ल्याइएको छ । नेपाल एयरलाइन्सको विमानले शनिबार १७ नेपालीको शव ल्याइएको हो ।

फाेटाे: राष्ट्रवाणी डट कम

वैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा मलेशियामा काम गर्न गएका नेपाली विभिन्न कारणले ज्यान गुमाएर त्यहाँ अलपत्र अवस्थामा थिए । मृतकका परिवारको पीडालाई बुझेर नाफाभन्दा पनि सामाजिक उत्तरदायित्व बहन गर्ने क्रममा शव ल्याएको नेपाल बायुसेवा निगमले जनाएको छ ।

फाेटाे: राष्ट्रवाणी डट कम

निगमले क्वालालम्पुर गन्तव्यमा न्यारोबडी जहाजले नियमित उडान गर्दै आएको छ । नेपाली कामदारको शव लिनकै लागि निगमले वाइडबडी जहाज प्रयोग गरेको हो । शनिबार ल्याइएका शवहरु सम्बन्धीत आफन्तहरुलाइ बुझाइएको छ । विदेशबाट ल्याइएका शव वैदेशिक रोजगार बोर्डले निःशुल्क घरसम्म पु¥याउने गर्दै आएको छ । निगमले दुई वर्षअघि अफगानिस्तानबाट पनि नेपालीको शव ल्याएको थियो ।

फाेटाे: राष्ट्रवाणी डट कम
फाेटाे: राष्ट्रवाणी डट कम
फाेटाे: राष्ट्रवाणी डट कम