कोभिड १९ विरुद्धको लडाईमा अग्रमोर्चामा रहेकालाई सञ्चार क्षेत्रको सम्मान

कोभिड १९ विरुद्धको लडाईमा अग्रमोर्चामा रहेकालाई सञ्चार क्षेत्रको सम्मान

काठमाडौं, १ वैशाख । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको आग्रहमा कोभिड १९ विरुद्ध अग्रपंक्तिमा खटिएका स्वास्थ्यकर्मी, पत्रकार, सञ्चारकर्मी, सुरक्षाकर्मी, सबै प्रकारका राष्ट्रसेवक र स्वअनुशासन रही सहयोग गर्नुहुने आमनागरिकको योगदानको कदरस्वरुप आज राष्ट्रिय गानको साथै एक मिनेट ताली बजाइएको छ ।

तिलगंगा, सञ्चारग्राममा आयोजित उक्त कार्यक्रममा नेपाल पत्रकार महासंघका अध्यक्ष गोविन्द आर्चाय, प्रेस काउन्सिल नेपालका का.बा.अध्यक्ष किशोर श्रेष्ठ, न्यूनतम पारिश्रमिक निर्धारण समितिका अध्यक्ष राजेन्द्र अर्याल, पत्रकार महासंघका उपाध्यक्ष दिलिप थापा मगर, महासचिव रमेश विष्ट, सचिव प्रकाश थापा, रामप्रसाद दाहाल, कोषाध्यक्ष राजेश मिश्र, केन्द्रीय सदस्य लेखनाथ न्यौपाने, गोविन्द चौलागाइँ, फोटो पत्रकार क्लबका अध्यक्ष विकास कार्की, काउन्सिलका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत झविन्द्र भुषाललगायत पदाधिकारी एवं मिडियाकर्मीहरुको उपस्थिति थियो ।

उहाँहरुले स्वास्थ्यकर्मी, सुरक्षाकर्मी, सञ्चारकर्मी तथा कर्मचारीहरुले यो विषम परिस्थितिमा पनि आफ्नो ज्यान,परिवारको पर्वाह नगरी देश र जनताको हितमा महत्वपूर्ण भूमिका खेलेको स्मरण गर्दै सामुहिक राष्ट्रिय गानपश्चात ताली बजाउनु भएको हो ।